Ay Yapı Çatı

Yapıların ve binaların güvenliği ve uzun süre kalıcılığını sağlayan çatı bölümü binanın en son inşa edilen ve en dayanıklı malzeme kullanılarak yapılması gereken kısmı olarak bilinmektedir. Çatı imalatında kullanılacak malzemeler uzun süre dayanıklı kalabilecek dış cephe ile uyumlu ve bulunulan bölgenin iklim ve yağış çeşidine göre olması gerekmektedir. Çatı malzemeleri yeterli dayanıklılık şartlarını sağlamadıkları zaman çatıdan su alma ve çatıdan rüzgar ve fırtına esnasında malzeme düşmesi gibi birçok farklı sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

Ay Yapı Çatı, çatılarda oluşabilecek tüm hasarlara karşı bakım ve onarım işlerini üstlenen bir firmadır. Çatı ustası firması binaların çatı kaplamalarını yenilemek onarmak ve bakımını yapmak üzere alanında uzman ekipleri ile çalışmaktadır.

Ay Yapı Çatı, hizmet verdiği bölgelerde çatı sorunları ile karşı karşıya kalanlara hizmet veren ve şiddetli yağış veya fırtına gibi çatı hasarları sorunlarında kısa zamanda çatı bakım ve onarımını sağlayan bir firmadır.

Çatı tamiri, çatı bakımı, çatı kaplama, çatı oluk yenileme, çatı izolasyonu ve çatı ustalığı gerektiren tüm işlerde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Ay Yapı Çatı, özellikle müşterileri ile geri dönüşü sağlayarak müşteri memnuniyetini önde tutmaktadır. Çatı tamiri yaptırmış müşterilerin geri dönüşü sağlanarak uzun süre takipleri yapılmakta ve öneri ile istekleri doğrultusunda çalışmalar yapılmaktadır.

Çatı bakım ve onarım malzemelerinde kaliteli malzeme kullanımını sağlamaktadır.

Misyonumuz

Ay Yapı Çatı, binaların ve yapıların çatı bölümlerini en ideal ve uzun süre kullanım imkanı sunan yöntemler ile müşterilere hizmet verirken çatı tamiri konusunda uzman ekip ile tüm çatı problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle yapıların uzun süre kullanımını sağladıkları gibi çevreye zarar vermelerini de önlemek mümkün olmaktadır.

Vizyonumuz

Ay Yapı Çatı, alanında en iyi hizmet sunan firma olmayı kendine misyon edinmektedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerin yapılarında oluşan çatı problemlerini en kısa sürede ve en yüksek standartlarda çözmeyi hedeflemektedir. Ay Yapı Çatı hizmet verdiği sektörde tanınmış ve güvenilir bir marka olarak uzun yıllar kalıcı olmayı vizyon olarak kabul etmektedir.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi