Çatı Teras Yapımı

Çatı Teras Yapımı

Konutlarda bulunan teras bölümleri dubleks katlarda çok önemli olmaktadır. Çatı teras yapımı, bu anlamda son derece önemli bir iş olmaktadır. Evlerde çatı katı veya dubleks olarak isimlendirilen çatı teras alanları; evin çok fazla kullanılan bölümü olmaktadır. Bu nokta da açık teras üstünün kapanma işlemi ve yaz mevsimi veya kış mevsimi fark etmeksizin rahat bir şekilde oturmamız açısından son derece önemli bir iştir. Bu tarz yapılan çalışmalar firmamız için son derece önemli ve profesyonel olarak yapılan işler arasında yer almaktadır.

Çatı Teras Yapımı İşlemleri

Gündelik yaşamamızda en çok kullanılan teras katlar için müşterilerimiz tarafından sürekli balkon üstü kapatma işlemi teklifi almaktayız. Aldığımız teklifler sonrasında firmamız balkon üzerinin kapanması konusunda müşterilerimize internet üzerinden çalışmalar sunulmaktadır. Bu tekliflerde çatı teras yapımı modelleri hakkında gerekli bilgiler de verilmektedir. Yani uygulama öncesinde mutlaka bir planlama yapılmaktadır. Yapılan bu planlama sonrasında da müşterinin istediği doğrultuda işlemler yapılmaktadır.

Çatı katı teras yapımı, müşterinin istemiş olduğu model ve de malzemeler ile yapılmaktadır. Firma olarak çatı teras yapımı modellerini 2 seçenekte sunmaktayız. Birinci seçenek ahşap malzeme kullanılarak yapılan teras yapımı ikinci seçenek ise profil malzeme kullanılarak yapılan teras yapımı olmaktadır. Bu iki çeşit malzeme kullanılarak teras kapatma işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır.

Teras Çatı Yapımının Önemi

Konutlarda bulunan teraslar genelde hava şartlarında etkilenen alanlar olmaktadır. Teras kişiler için en çok vakit geçirilen alanlar olduğu için hava koşulları kötü olduğunda bile kişiler bu ortamlarda vakit geçirmek istemektedirler. Bu noktada firmamız çatı teras yapımı işlemi ile sizi bu dertten kurtarmaktadır. Firmamız bu işlemi çatınızın cephesine ve konumuna göre yapmaktadır. Bu durumda çatınıza uygun malzeme seçilerek size en uygun işlem yapılmaktadır. Ayrıca kullanılacak olan malzemenin ahşap mı ya da çelik mi olacağı konusunda da analizler yapılarak karar verilmektedir.

Yapılan ön çalışma ve analiler sonucunda, müşteri tercihleri doğrultusunda uzman ekibimiz ile çatı teras yapımı işlemini başlatırız. Ortaya çıkan iş de sizi memnun edecek olan son derece kalitesi ve uzun ömürlü bir iş olacaktır.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi