Çatı Tamiri

Çatı Tamiri

Son yıllarda hava koşullarında yaşanan değişimler ve olumsuz şartlar neticesinde yaşam alanlarında ve tüm yapılarda çatı problemleri oldukça göze çarpmaktadır. Yapıların belirli aralıklarla ve daha çok sık yapılması çatı malzemelerin de kullanılan malzemelerin yetersiz ve dayanıksız olması gibi nedenler ile çatı uçmaları ve çatılarda oluşan hasarların yakın binaları ve binaların aşağısında olan insan ve araçlara zarar vermesine neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle büyük kentlerde ve nüfusun kalabalık olduğu bölgelerde binaların çatılarının bakım ve onarımı önemli olmaktadır.

Çatı Tamiri Hizmetleri Nelerdir?

Çatı ustası firması özellikle hizmet verdiği bölgelerde tüm çatı problemlerini çözerek uzun süre kullanılabilecek ve olumsuz hava koşullarında dayanıklı olan çatı malzemeleri ile çatı tamiri ve çatı onarımı yapmaktadır. Şiddetli rüzgar ve fırtına sonrası bakım ve tamirat işlemlerinin yanında yoğun kar yağışında çatılarda çökme ve buz kopmalarını önlemek için de çatı tamiri ekibi bulunmaktadır.

Hangi Durumlarda Çatı Yenilemek Gerekir?

Binaların bulunduğu iklim koşullarına uygun malzemeler ile çatı yapılmamış ise çatının bozulma ve deformasyon çok kısa sürmektedir. Örneğin yüksek katlı yapılardan düşen küçük malzeme veya kar kalıntıları aşağıya daha sert etki yaparak daha çok zarara neden olmaktadır. Çatı yenileme işlemi özellikle çatıyı taşıyan ana malzemeler de oluşan hasar ve yıpranmalarda yapılması gerekmektedir. Çatıyı taşıyan ana malzemeler sağlam ise böyle durumlarda çatı tamiri gerekmektedir.

Çatı Tamir Ustası

Çatı ustası firması çatı bakımı ve onarımı konusunda uzman ve deneyimli ekipler ile çalışmaktadır. Çatılarda oluşan hasarları tespit ederek daha fazla hasar oluşmasını önlemek için müşterileri bilgilendirirken çatı tamiri gereken durumlarda firmanın uzmanlığı ile gerekli detayları müşterilerine vermektedir.

Çatı ustası firması çatı kaplama, çatı yenileme, çatı arızalarını önlemek gibi tüm binaların çatı malzemelerine uygun bakım ve onarımı sağlamaktadır. Özellikle her bölgenin iklim şartlarına göre dayanıklılık sağlayan malzemeler ile bakım yapılırken çatı imalatında kullanılmış malzemeler ile uyumlu onarım yapılmasına özen gösterilmektedir. Son yıllarda kullanılan gelişmiş teknolojik çatı malzemeleri ile bakım ve onarım sağlandığı gibi çatı yenileme de yüksek teknolojik ürünler ile yapılmaktadır.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi