Shingle Çatı Ustası

Shingle Çatı Ustası

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve çağın değişimine ayak uydurmaya bağlı olarak birçok çeşitte çatı sistemleri tasarımı mevcut olmaktadır. Oldukça fazla çeşidi mevcut olan bu çatı sistemlerinin hem estetik olması hem de korunaklı olmasının yanı sıra uygun fiyatlar ile sunulması dikkat çeken özellikler arasında yer almaktadır. Özellikle ülkemizde geleneksel çatı sistemlerinin yanı sıra gelişen ve alışılagelmiş çatı sistemlerini aksine ilgi gören çatı sistemleri arasında shingle çatı yer almaktadır. Farklı tasarımları, son kalite malzemeleri ve ince işçilikleri ile hizmet veren Çatı Ustası firması, shingle çatı ustası olarak da hizmet vermektedir.

Shingle Çatı Nedir?

Doğal renkleri ve mineral kaplı alt yüzeyi ile kendinden yapışkanlı olan esnek çatı kaplama malzemesi ile tasarlanan çatı sistemleri çeşidi arasında shingle çatı yer almaktadır. Çatı kaplama malzemesi olan shingle ürünleri ile birçok model ve renk seçeneğine sahip olarak geniş ürün yelpazesi ile birlikte kendinden yapışkanlı yapısına dayalı olarak montaj kolaylığı sağlamaktadır. Gölgeli efekti ile kaplandığı çatıda 3 boyut etkisi yaratmakta ve böylelikle çatıya farklı bir derinlik kazandırmaktadır. Oldukça dikkat ve kalite gerektiren bu çatı sisteminde uzman olan Çatı Ustası firması shingle çatı ustası için tercih edilenlerin başında gelmektedir.

Shingle Çatı Özellikleri

  • Kullanılan ortamda üç boyutlu görünüm elde edilmektedir.
  • Yapışkanlı yapısı sayesinde kolay uygulama imkanı sunmaktadır.
  • Sahip olduğu kaliteli ve dayanıklı malzemeleri sayesinde rüzgara ve olumsuz hava şartlarına karşı yüksek mukavemet oranına sahip olmaktadır.
  • Birden fazla renk ve model seçeneği ile geniş yelpazede bir uygulama olmaktadır.
  • Elastik bir yapıda olmaktadır.
  • Hafif bir tasarım olarak dikkat çekmektedir.
  • Bakım gerektirmeyen bir uygulama olarak öne çıkmaktadır.
  • Çatı maliyetini en aza düşürmektedir.
  • Benzer çatı uygulamalarına göre daha ekonomik olmaktadır.

En İyi Shingle Çatı Ustası

Ay Yapı Çatı firması, birbirinden kaliteli ve farklı çatı uygulamaları ve bakım, onarımları ile birlikte kalitenin adresi olmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda hizmet vererek güven duygusunu en derinden hissettirerek kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı ile birlikte her işinde başarı elde etmektedir. Her konuda olduğu gibi shingle çatı ustası alanında da en doğru tercih olarak öne çıkmaktadır.

Çatı Ustası
WhatsApp
Çevirimiçi